25.05.2009 15:31

Sokol Bakov nad Jizerou x Sokol Tymákov (5:5) 11:11

diváků: 80

Naše sestava:

Obrana: Václav Brzobohatý (brankář), Martin Švarc, Petr Kešner, Jiří Preininger, Pavel Veselý

Útok: Olda Kysela, Michal Barabáš, Tomáš Zahradník, Michal Horyna, Tomáš Louda

Trenér: Petr Šulc      Vedoucí: Pavel Veselý

I. poločas

Do zápasu nastupujeme s velkou vůlí zvítězit. Hraje se s nasazením a útočníci obou týmů představují divákům pěkné kombinace. Píše se 16. minuta kdy Olda Kysela dává na 4:3.             O minutu později střílí vysoký blonďák přes obranu a již podruhé tímto způsobem skóruje 4:4. Následuje přes deset minut bez gólu. Až v minutě třicáté skórují oba týmy. Stav na konci prvního poločasu 5:5.

II. poločas

6:5 (4.minuta 2.pol.) Kysela proměňuje šestku, kterou vytvořil Michal Horyna. 6:6 (5‘) následně soupeř dává gól také ze šestky. 6:7 (6’30). 7:7 (7‘) Tomáš Zahradník odpovídá krásným klepákem, jenž orazítkuje tyč, břevno a pak končí v síti. 7:8 (12’30) několik útoků tymákovských jsme ubránili, ale nakonec jsme branku obdrželi. (13’30) náš brankář Václav Brzobohatý likviduje chytrý podstřel mezi nohy. Dále úspěšně bráníme. 8:8 (17‘) dorovnáváme. 9:8 (19’30) Michal Barabáš skóruje z pravé strany z výšlapu. Z protiútoku Brzobohatý kryje další podstřel. (20’30) jdeme do útoku a Tymákov si bere jednominutový time-out. 10:8 (21‘) Tomáš Louda střílí bokovkou z levé strany. (23’30) náš bek Jirka Preininger chytá bravurně střelu z trestu. Útočíme, přichází hrubý faul na Loudu odměněný žlutou kartu jak pro hráče, tak pro lavičku hostí, kteří začali diskutovat s rozhodčím. 11:8 (26‘) trest, rozehrál Barabáš na Zahradníka ten dává Kyselovi, který s přehledem skóruje bokovkou. 11:9 (26’30) obdržíme ze střely přes obranu. (27’30) Zahradník vsítí krásný gól z prostředku, kdy dává klepák gólmanovi do protipohybu. Naneštěstí rozhodčí gól neuznal pro střelbu z brankoviště. (29’30) rozhodčí píská další přešlap tentokrát Barabášovi. 11:10 (29’50) z rychlého protiútoku tymákovští skórují, velmi chytře prudkou střelou brankáři nad hlavu. Bakov si bere time-out. (31’30) soupeř z nařízeného pokutového hodu (šestky) srovnává na výsledných 11:11. Náš poslední útok je ukončen dlouhým držením míče v ruce. Pro nás nešťastná remíza.

Poslední domácí zápas II. ligy hrajeme v neděli 31.5. 10:00 !!!