01.06.2009 14:16

Sokol Bakov nad Jizerou x Baník Most NH (9:9) 16:18

diváků: 80

Naše sestava:

Obrana: Václav Brzobohatý (brankář), Martin Švarc, Jiří Preininger, Jan Štěpánek, Pavel Veselý

Útok: Olda Kysela, Michal Barabáš, Tomáš Zahradník, Michal Horyna, Tomáš Louda

Trenér: Petr Šulc      Vedoucí: Pavel Veselý

I. poločas

Od úvodní minuty byla hra obou týmů vyrovnaná. Ve 14. minutě byl stav 5:5. Potom Bakov nakročil do trháku. O dva útoky později jsme vedli 7:5. Hráli jsme rychlou útočnou hru, jediné co se nám nedařilo, bylo proměňování trestných hodů. Ještě deset minut před koncem první půle jsme vedli 9:6. Naneštěstí Most do poločasu stáhnul bakovský náskok na 9:9.

II. poločas

Na začátku druhé části hry jsme svým způsobem určovali tempo hry a znovu získali vedení 12:10. Postupně jsme začali doplácet na neproměňování střeleckých šancí. Stříleli jsme převážně z kraje přes záložníka a trefovali gólmana, konstrukci branky nebo mimo. Postupně získával převahu Most. Jeho útočníci stříleli tvrdě a chytře. Přes veliké nasazení naší obrany a gólmana jsme ztratili vedení a museli dotahovat náskok mosteckých. Během zápasu bylo odpískáno relativně hodně pokutových hodů (šestek) a rozdáno hodně karet, nejen žlutých ale i červených. Konečný výsledek mluví za vše. 16:18 prohráváme a loučíme se tak s účastí v příštím ročníku druhé ligy. Smutné je že v myslích nám zůstanou smolné prohry a remízy, které mohli být s trochou štěstěny a zkušenosti vítězstvími.