3. kolo - TJ Sokol Záluží x Sokol Bakov nad Jizerou - II. liga

TJ Sokol Záluží x Sokol Bakov nad Jizerou (23:14) 13:10

diváků: 80
povrch: písek

Naše sestava:

Obrana: Václav Brzobohatý (brankář), Jiří Preininger, Jan Štěpánek, Petr Kešner, Jan Maršík

Útok: Olda Kysela, Petr Kožíšek, Tomáš Zahradník, Michal Horyna, Luboš Baitl, Tomáš Průša

Trenér: Zdeněk Hemzal        Vedoucí: Jan Štěpánek

Do třetího zápasu sezóny jsme nastoupili proti nováčkovi ze Záluží u Plzně. Utkání se hrálo na pískovém povrchu. Soupeř začal bez respektu a zakrátko jsme prohrávali 4:1. Především svojí důraznou, rychlou a agresívní hrou dokázal velmi rychle skórovat. Stačili dva až tři rychlé kroky, poté následovala tvrdá a přesná střela a již jsme lovili míč z naší sítě. Do poločasu jsme šli za stavu 13:10 pro domácí.

Druhá půle byla od počátku v režii soupeře, který neustále navyšoval rozdíl skóre. Nedařilo se nám vsítit branku. Na konci již Záluží kontrolovalo hru a úsilí domácích hráčů polevilo. K nelichotivému výsledku přispěl i pískový povrch, který našemu týmu nevyhovoval. Často bylo těžké zpracovat přihrávku. Konečný výsledek 23:14 mluví za vše, prostě nepovedený zápas.