5. kolo - Sokol Bakov nad Jizerou x TJ Šroubárna Žatec - II. liga

27.09.2009 13:10

Sokol Bakov nad Jizerou x TJ Šroubárna Žatec (13:18) 8:10

diváků: 70

Naše sestava:

Obrana: Václav Brzobohatý (brankář), Jiří Preininger, Jan Štěpánek, Petr Kešner, Pavel Veselý

Útok: Olda Kysela, Tomáš Zahradník, Michal Horyna, Tomáš Průša, Mirek Beran, Josef Vejvoda

Trenér: Zdeněk Hemzal        Vedoucí: Pavel Veselý

Domácí zápas s velmi mladým týmem Žatce byl od počátku rozehrán ve vysokém tempu. Přestože žatečtí útočníci drželi míč ve svých rukou déle, dařilo se nám držet krok. I přes velkou střeleckou úspěšnost soupeře jsme do poločasu šli za stavu 8:10, což rozhodně neznamenalo, že utkání je rozhodnuté.

Na začátku druhé půle jsme stáhli na 9:10. Cítili jsme naději na obrat. Naneštěstí se nám nedařilo proměňovat naše střely na branku v góly. To se naopak dařilo soupeři a tak jsme zakrátko prohrávali 9:12. Dokázali jsme ještě dotáhnout na 11:13, ale pak nám skóre uteklo až na 11:15. Přesto že jsme bojovali až do konce, bylo již rozhodnuto. Nedávali jsme góly a tak ani díky zvýšenému úsilí nešlo dotáhnout nebo dokonce zvítězit.