Bakov nad Jizerou X Modřany - OP

07.05.2010 20:13

Ženy:

Bakov : Modřany 14:12 ( 6:5 )

Před zápasem trenérovi trochu trnulo při pohledu na absence z důvodů zranění a pod. (obrana: Mrákotová L., Pelikovská, útok: Bártová L., Mrákotová H., Navrátilová). Znát byla především absence Lucky Mrákotové, z počátku utkání se na obraně dařilo ničit nájezdy Modřan jen za cenu trestů, a z těch Modřany dokázaly několik branek a udržovaly si brankový odskok, před koncem první půle trenér vsadil na risk a do útoku poslal k Vaníčkové a Cecavové z obrany Beranovou, hra se výrazně zrychlila střelecky se probudila zejména kapitánka Cecavová a těsně před koncem první půle přelila jednobrankový náskok na bakovskou stranu. Do druhé půle nastoupil útok v sestavě s konce první půle a když se podařilo po 10ti minutách vytvořit třígólový náskok, Beranová se vrátila na obranu a zápas se již dohrál v poklidném duchu. Po utkání na naše družstvo čekalo překvapení v podobě výsledku z Čakovic, kde 2 body ztratilo "A" družstvo Čakovic, tak i Březno, tedy do této doby největší konkurenti v boji o vítěze středočeké oblasti.

Branky Bakova: Cecavová 7, Vaníčková 3, Beranová 2, Nevřivá 1, Reslová 1

Sestava Bakova: Brankařka: Bártová Monika, obrana: Beranová Monika, Chamerová Romana, Pěnkavová Kateřina, Puskajlerová Petra, Svobodová Lucie, útok: Cecavová Kristýna, Nevřivá Kristýna, Reslová Lenka, Vaníčková Simona, trenér: Miroslav Beran, vedoucí družstva: Michal Štěpánek

Dorostenky:

Bakov : Modřany 20:25 ( 9:13 )

Utkání v němž jen výrazná výhra by ještě bakovským dorostenkám dávala šance na účast v poháru ČR. V brance se po osmiměsíční pauze objevila Verča Bušová, ale ani to nestačilo k úspěchu, už od počátku utkání jsme si nechali soupeře utéct na rozdíl 5 branek, a když už se zdálo, že jsme soupeře téměř dohnali, tak přišlo pár neúspěšných útoků a opět byl rozdíl o 5 branek. Utkání jsme nezvládli, ale i tak nemusíme smutnit, výkon především útočnic nebyl úplně špatný, což dokazuje i 20 vstřelených branek a tak nezbylo než uznat, že byl soupeř lepší a zaslouženě zvítězil. Pronky to tak již definitivně znamená, že 3. místo z loňského mistrovství ČR nezopakují.

Branky Bakova: Vaníčková 9, Reslová 4, Navrátilová 3, Volná 3, Špringerová 1

Sestava Bakova: Brankařka: Bušová Veronika, obrana: Ihnátová Karolína, Kunová Monika, Puskajlerová Petra, útok: Navrátilová Klára, Reslová Lenka, Špringerová Denisa, Vaníčková Simona, Volná Blanka, trenér: Miroslav Beran, Vedoucí družstva: Monika Beranová

Starší žákyně:

Bakov : Modřany 11:11 ( 6:7 )

Přímý souboj o druhé místo v oblastním přeboru, zaručující účast na poháru ČR. Zápas jsme začali velmi špatně. V útoku se dařilo pouze Navrátilové, což znamenalo nepříznivý poločasový stav 6:7, v druhé půlce se střelecky probrala i Volná a zejména výkon obrany v čele s Kunovou zajistil alespoň remízu.

Branky Bakova: Navrátilová 7, Volná 4

Sestava Bakova: Brankařky: Řeháková Eliška, Staffenová Monika, obrana: Černá Martina, Ihnátová Karolína, Kunová Monika, útok: Navrátilová Klára, Reslová Lucie, Špringerová Denisa, Volná Blanka, trenér: Miroslav Beran, vedoucí družstva: Monika Beranová

autor textu: Miroslav Beran