Nadstavbový turnaj mladších žaček 08.09.2019 - Stará Huť

11.09.2019 11:48

Tak už je to tady, slabší ročníky se dostávají na scénu. Je to hodně poznat na složení týmů, s kterými se potkáváme. Nás čeká přelomový rok, příští rok také hodně omladíme. Modřany se odhlásily, Spoje již druhý rok nehrají, a tak Středočeskou oblast hájí jen tři týmy, Bakov, Stará Huť a Březno. 

V neděli jsme se vydali dvěma auty (v kterých byli 4 dospělí jako doprovod...ano, máme opravdu málo hráček) do Staré Hutě na první kolo nadstavbového turnaje. Nejprve jsme se utkali s domácí Starou Hutí, kterou jsme porazili 27:8 (14:4). Následně jsme sehráli utkání s našimi sousedy z Března a vyhráli jsme 18:7 (11:3). Klobou dolů před našimi soupeři, děvčata, byť třeba sedmiletá, se s tím prala statečně a rozhodně mají palec nahoru za snahu a nasazení. Jejich široká hráčská základna je navíc nadějí pro budoucnost. Věřím, že podobné to bude i v Bakově a příští rok opět mladší žačky nastoupí do krajského přeboru. 

Máte-li tedy kamarádku, nebo víte-li o šikovné dívce, která se nebojí týmové hry, přiveďte ji k nám, rádi ji v naší partě uvítáme. 

Připomínám, že tréninky jsou Po+St 16:30 - 18:00 na hřišti za Sokolovnou. 

M.