4. kolo - Sokol Nezvěstice x Sokol Bakov nad Jizerou - II. liga

Sokol Nezvěstice x Sokol Bakov nad Jizerou (24:22) 13:11

diváků: 80
povrch: umělá tráva

Naše sestava:

Obrana: Václav Brzobohatý (brankář), Jiří Preininger, Jan Štěpánek, Petr Kešner, Jan Maršík

Útok: Olda Kysela, Petr Kožíšek, Tomáš Zahradník, Michal Horyna, Luboš Baitl, Tomáš Průša

Trenér: Zdeněk Hemzal        Vedoucí: Jan Štěpánek

Nedělní zápas dvoukola jsme odehráli za krásného slunného počasí v Nezvěsticích u Plzně. Znovu nám utekl začátek utkání a po několika útocích jsme prohrávali 4:0. V 9. minutě jsme dali první gól. Soupeř měl velmi vyrovnaný výkon v útoku a přehrával naši obranu. Jeho útočníky se nám dařilo zastavovat jen za cenu faulů. Hru našeho útoku jsme zlepšili a dotáhli na poločasových 13:11.

Na počátku druhé půle nám Nezvěstice znovu utekly. Přesto jsme se vzchopili a začali jsme dávat góly. Dařilo se nám a stáhli jsme až na 22:21. Při troše štěstí jsme mohli vyrovnat, namísto toho jsme dostali asi rozhodující gól. Chyběl větší důraz a přesnost při našem bránění. Prohrát na hřišti jednoho z nejsilnějších týmu 24:22 není špatný výsledek. Přesto my jsme chtěli dva body.